Föremål som liknar spegel Bronserad
7314 Spegel
Bronserad, 178x76 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 25 mars 2024
3485 Spegel
bronserad. 68x58 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 26 februari 2024
6354 Spegel
Bronserad, 1800-tal, 155x70 cm
Såld: 9.000 kr
Såldes den 5 februari 2024
1019 Spegel
Såld: 2.200 kr
Såldes den 29 maj 2023
1038 Spegel
Såld: 6.000 kr
Såldes den 7 november 2022
1039 Spegellampett
Rokoko, ombronserad, mässingsljusarm, 63x26 cm
Såld: 11.000 kr
Såldes den 31 oktober 2022
4235 Spegel
Bronserad, 56x124 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juni 2022
4235 Spegel
Förgyllt/bronserad, nyrokoko, 65x75cm
Såld: 900 kr
Såldes den 24 januari 2022
3077 Spegel
bronserad ram, 104x117 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 27 september 2021